Apple AirPods Pro (NWP22TY)

В наличии
9 100
Стоимость и сроки доставки:
Днепр

Опис Навушників Apple AirPods Pro (MWP22)

Нові навушники Apple AirPods Pro отримали довгоочікувану технологію активного шумозаглушення, захист від води та виконання у формфакторі навушників-вкладишів. У новинці використовуються нові розробки компанії, що зменшують дискомфорт при тривалому прослуховуванні музики.

Головні особливості новинки:

  • технологія активного шумоподавлення;
  • адаптивний еквалайзер;
  • прозорий режим;
  • баси до 20 Гц;
  • вологозахист.

AirPods Pro: оновлений дизайн і захист від води

Гарнітура Apple тепер вакуумна з новою формою випромінювачів. Ніжки нової моделі стали менше, в них розташовані мікрофони. Компанія Apple реалізувала захист від води та поту, тепер в Про можна спокійно займатися спортом і приймати душ, не переживаючи за їх функціональність і робочий стан.

Технологія активного шумозаглушення

Багато користувачів очікували появу активного шумозаглушення ще в другій серії AirPods, але виробник реалізував її тільки зараз. У навушниках є два мікрофони, вони використовуються для активного придушення шуму та адаптують звук, враховуючи форму вуха і розташування гарнітури.

Навколишній звук аналізує зовнішній мікрофон і пригнічує його зворотною звуковою хвилею, а внутрішній - прибирає шум, що залишився. Активне шумозаглушення аналізує аудіо з частотою 200 разів на секунду.

Прозорий режим

За допомогою спеціальних датчиків можна перемикнутися в прозорий режим, при активації якого, крім аудіо, користувач буде чути ще навколишній шум. Даний режим гарантує, що ви точно почуєте оголошення зупинки в громадському транспорті і зможете почути наближення автомобіля ззаду.

Автономність Apple AirPods Pro

В режимі активного приглушення шуму AirPods Pro здатні пропрацювати 4,5 години без підзарядки. У розмовному режимі навушники пропрацюють на годину менше, без активного шумозаглушення - до 5 годин. Гарнітура комплектується бездротовим зарядним кейсом, він заряджається через порт Lightning або за допомогою бездротової зарядки з підтримкою стандарту Qi.

Продуктивність

«Серцем» AirPods 3 Pro став чіп H1, він же встановлений в AirPods 2 покоління. Мікропроцесор гарантує швидке з'єднання з джерелом звуку і моментальне перемикання між iPhone, Apple Watch, iPad або іншими пристроями.

Підтримка Siri

Як і раніше підтримується робота з віртуальним асистентом Siri. Для її активації досить сказати: «Привіт, Siri» і дати вказівку. Вона допоможе перемкнути трек, відрегулювати гучність, включити прозорий режим або іншу функцію.

Бренд
Apple
Серия
AirPods Pro
Тип конструкции
Вакуумные
Цвет
White

Отзывы не найдены

Магазин и адрес
Режим работы
Телефон
Доступность
ТРК “Аполло 2”, самовывоз
г.Днепр, ул. Титова 32а, ТРК “Аполло 2”
10:00 - 20:00
+380674450588
Под заказ
Шевченко 36, самовывоз
г. Днепр, ул. Шевченко 36
09:00 - 19:30
+380674450588
В наличии
Лидеры продаж
  • Планшеты
  • Хиты продаж
  • Недавно просмотренные
 
 
 
Почему нас выбирают?
ОРИГИНАЛЬНЫЕ ЗАПЧАСТИ И ТОВАРЫ

Мы используем только сертифицированные детали, от проверенных производителей.

ОПЫТНЫЕ МАСТЕРА

Наши мастера делают ремонт не только быстро, но и качественно.

БЫСТРАЯ РАБОТА И ДОСТАВКА

Мы ценим Ваше время, по этому стараемся делать ремонт быстро. Также у нас есть услуга курьера в обе стороны, для вашего удобства.

ГАРАНТИЯ ДО 12 МЕСЯЦЕВ

Наш сервис предоставляет гарантии на все услуги ремонта и товары.