Навушники Redmi AirDots 2 Black

В наличии
760
Стоимость и сроки доставки:
Днепр

Опис Навушники Xiaomi Redmi AirDots 2 Black

Навушники Xiaomi Redmi AirDots 2 обладнуються 7.2-мм драйвером, який, за словами компанії, забезпечує потужний бас, чисті високі та м'які середні частоти. AirDots 2 підтримують технологію Environment Noise Reduction, яка видаляє зайвий шум під час прослуховування музики та телефонної розмови.

Основною відмінністю Redmi AirDots 2 став новий чип Bluetooth 5.0. Завдяки цьому зросла швидкість з'єднання і воно стало стабільнішим, порівнюючи з Bluetooth 4.2 в попередній моделі. Подвійне торкання до навушника запускає голосового помічника XiaoAI, який підтримує кілька різних функцій, зокрема пошук телефона, навігація, надсилання повідомлень у WeChat, фотознімання та багато іншого.

Що стосується інших характеристик, то вони майже ідентичні Redmi AirDots S, які були випущені кілька місяців тому. Вага одного навушника становить усього 4.1 грама. У комплекті є накладки трьох розмірів, щоб забезпечити найкращу посадку. Що стосується часу автономної роботи, то він становить 4 години, а з чохлом — 12 годин. 

Перший запуск:

  1. Вийміть два навушники з кейса, і вони автоматично ввімкнуться.
  2. Оновіть пристрій Bluetooth телефона та виберіть Redmi Airdots 2 для під'єднання.
  3. Помістіть навушники назад у зарядну коробку, навушники загоряться червоним, потім автоматично вимкнуться, вийміть навушники назад, і загоряться білим, потім автоматично під'єднаються до вашого пристрою.

Як скинути параметри гарнітури:

  1. Натисніть і утримуйте багатофункційну кнопку впродовж 15 секунд, поки червоний і білий індикатор не засвітяться поперемінно тричі та не згаснуть. Скидання пристрою здійснене успішно.
  2. Ігноруйте або розірвіть пару Redmi AirDots 2 в списку пристроїв Bluetooth телефона, видаліть запис про під'єднання й завершіть скидання.
Бренд
Redmi
Тип конструкции
Вакуумные
Цвет
Black

Отзывы не найдены

Магазин и адрес
Режим работы
Телефон
Доступность
ТРК “Аполло 2”, самовывоз
г.Днепр, ул. Титова 32а, ТРК “Аполло 2”
10:00 - 20:00
+380674450588
В наличии
Шевченко 36, самовывоз
г. Днепр, ул. Шевченко 36
09:00 - 19:30
+380674450588
Под заказ
Лидеры продаж
  • Планшеты
  • Хиты продаж
  • Недавно просмотренные
 
 
 
Почему нас выбирают?
ОРИГИНАЛЬНЫЕ ЗАПЧАСТИ И ТОВАРЫ

Мы используем только сертифицированные детали, от проверенных производителей.

ОПЫТНЫЕ МАСТЕРА

Наши мастера делают ремонт не только быстро, но и качественно.

БЫСТРАЯ РАБОТА И ДОСТАВКА

Мы ценим Ваше время, по этому стараемся делать ремонт быстро. Также у нас есть услуга курьера в обе стороны, для вашего удобства.

ГАРАНТИЯ ДО 12 МЕСЯЦЕВ

Наш сервис предоставляет гарантии на все услуги ремонта и товары.