Xiaomi Viomi Robot Vacuum S9 EU White

В наличии
19 250
Стоимость и сроки доставки:
Днепр

Опис Xiaomi Viomi Robot Vacuum S9 EU White

Viomi S9 Black - новий флагманський робот пилосос 2 в 1. Використовується для сухого та вологого прибирання на різних покриттях: килимах, ковроліні та кафелі. Ключова перевага новинки - автоматичний збір сміття за допомогою бази-пилозбірника. Пилосос під'їжджає до неї, і автоматично скидає сміття. Основні переваги: можливість зберігати в пам'яті кілька карт приміщень, прибирання 2 в 1 (суха + волога), автономна робота до 220 хвилин і сумісність з голосовими асистентами.

Покращена система сухого прибирання

Робот пилосос Viomi S9 Black має на 30% більше потужне всмоктування, ніж його попередник - модель Vacuum Cleaner Pro. Завдяки цьому, пилосос легко справляється з пилом, шерстю тварин, волоссям і іншим дрібним побутовим сміттям. Під час всмоктування, основна V-образна турбощітка буквально притискається до поверхні, щоб щетинками прибрати сміття з щілин. А при заїзді на килим, потужність всмоктування автоматично збільшується.

Миття гладких підлог

Конструктивна особливість моделі - новий резервуар для води, що має механічний привід подачі рідини. Нова система запобігає витоку рідини та розводів на підлозі. Механічний привід використовується для точної подачі рідини та управління швидкістю потоку. Знизу на резервуар надаватися одноразова серветка з мікрофібри. Після того, як робот натирач вимиє підлогу, ви зможете легко зняти серветку, щоб утилізувати її.

Додаток для телефону

Фірмова утиліта для смартфона дозволяє управляти роботом дистанційно. Користувачеві доступні такі функції:

  • Установка заборонених зон.
  • Вибір приміщення, куди потрібно відправити робота на прибирання.
  • Створення індивідуальних планів збирання для окремо взятого приміщення.

Повністю автономний пилосос

Зібране сміття пилосос привозить на базу-мішок, і вивантажує в одноразовий мішок. Потужність всмоктування бази становить 950 Вт, а сама система називається Auto-Dumping 2.0. Пилосос Viomi S9 Black під'їжджає до станції, і починається автоматичне скидання сміття. Мішка в базі вистачає до 30 днів. Це означає, що цілий місяць не потрібно турбуватися про те, щоб виносити сміття після кожного прибирання. Пристрій повідомить про те, що потрібно витрусити мішок, за допомогою повідомлення в додатку або світловим індикатором на панелі.

Отзывы не найдены

Магазин и адрес
Режим работы
Телефон
Доступность
ТРК “Аполло 2”, самовывоз
г.Днепр, ул. Титова 32а, ТРК “Аполло 2”
10:00 - 20:00
+380674450588
В наличии
Шевченко 36, самовывоз
г. Днепр, ул. Шевченко 36
09:00 - 19:30
+380674450588
Под заказ
Лидеры продаж
  • Планшеты
  • Хиты продаж
  • Недавно просмотренные
 
 
 
Почему нас выбирают?
ОРИГИНАЛЬНЫЕ ЗАПЧАСТИ И ТОВАРЫ

Мы используем только сертифицированные детали, от проверенных производителей.

ОПЫТНЫЕ МАСТЕРА

Наши мастера делают ремонт не только быстро, но и качественно.

БЫСТРАЯ РАБОТА И ДОСТАВКА

Мы ценим Ваше время, по этому стараемся делать ремонт быстро. Также у нас есть услуга курьера в обе стороны, для вашего удобства.

ГАРАНТИЯ ДО 12 МЕСЯЦЕВ

Наш сервис предоставляет гарантии на все услуги ремонта и товары.