Ремонт Samsung

Ремонт iPhone, iPad, Macbook, iMac, AirPods у м. Дніпро

При виборі майстерні для ремонту Ваших гаджетів необхідно враховувати багато факторів, щоб отримати якісний результат. Професійне обладнання на якому проводиться ремонт Apple техніки, досвідчені майстри з великим досвідом для проведення діагностики та відновлення працездатності Вашого девайса Епл та гарантійні забов’язання до 1 року після ремонту.

Якщо Ваш iPhone, iPad або ноутбук Macbook потребує ремонту, обирайте майстерню з гарною репутацією, живими та правдивими відгуками від клієнтів.

Мережа майстерень Паяльня з ремонту Apple техніки, володіє всіма вищеперерахованими якостями. За час існування майстерня вже встигла отримати гарну репутацію серед наших клієнтів.

Пропонуємо гарантійний ремонт та спектр послуг з відновлення пристроїв, не зв’язаними з гарантійними випадками, наприклад, відновлення працездатності смартфона після попадання вологи.

З якими пристроями Apple найчастіше звертаються стосовно ремонту?

Інженери майстерні Паяльня сформували рейтинг пристроїв з якими найчастіше всього до нас звертаються стосовно ремонту та найпоширеніші проблеми з ними.

Ремонт iPhone Дніпро: заміна скла, заміна дисплея, заміна акумулятора, задньої кришки або корпуса.

Найпоширенішими є звернення стосовно заміни скла дисплея або дисплейного модуля.

 • Якщо скло дисплея зазнало пошкоджень і на екрані Вашого айфон є тільки тріщини, сенсор працює нормально та немає пошкодження зображення - то заміна тачскріна розв'язує проблему розбитого екрана.

  Якщо у Вас проявляються на екрані проблеми перераховані вище, то допоможе заміна оригінального дисплейного модуля з гарантією 12 місяців. Або якщо Ви не можете самостійно ідентифікувати проблеми, менеджери Паяльні з радістю допоможуть Вам та запропонують варіанти ремонту.

 • Заміна батареї є другою поширеною проблемою з якою звертаються до майстерні Паяльня. Іноді термін використання акб скорочується через неправильну експлуатацію пристрою. Неправильна зарядка неякісними зарядними пристроями, заряджання під час відтворення відео або ігор, перепади температури, удари корпуса - все це може скоротити термін роботи батареї. Коли Ви вже відчуваєте, що Вам не вистачає акумулятора - треба міняти батарею.
 • Третій найпопулярніший тип звернень - заміна корпуса або задньої кришки. Не рідко з пристроєм може трапитись халепа - розбиття задньої кришки або викривлення корпуса. Така проблема виглядає не критичною, але пристрій втрачає пило та вологозахист, осколки можуть потрапити у середину та наробити шкоди. Якщо викривлений корпус щільно не прилягає до дисплейного модуля, дисплей може вийти з ладу.

ТОП-3 список сформований вище. Але також маємо дуже багато звернень з частими проблемами такими, як: відновлення після попадання вологи, ремонт Face-ID, проблеми з зарядкою, мікрофоном та динаміками.

Ремонт Apple Watch Дніпро

Apple Watch - малий, але функціональний гаджет, що у поєднанні з iPhone, робить Ваше життя зручніше та функціональніше. Смарт годинник - це особистий помічник щодня, під час заняття спортом - Ваш особистий консультант з підтримки здоров'я.

Найпоширенішими поломками Епл Вотч є розбите скло, непрацюючий сенсор, розбитий дисплей або розбита задня кришка з датчиками. Під час ремонту використовуємо якісні запчастини та даємо гарантію до 12 місяців після ремонту.

Ми проводимо ремонти будь-якої складності, міняємо комплектуючи, чистимо та переустановлюємо ПЗ.

Якісний ремонт iPad від Apple з гарантією.

Айпад - це сучасний планшетний комп'ютер з широким спектром використання. З айпедом можливо створювати справжні графічні шедеври, працювати, слухати музику, дивитись відео, бути мобільними у подорожах. Це єдиний планшет серед планшетів на ринку, що дійсно сповна може задовольнити потреби користувачів у наш час.

ТОП-3 звернень з ремонт Айпад:

 • Заміна скла дисплея iPad. Екран планшета досить великого розміру, хоча у Епл достатньо міцне скло дисплея, але воно може зазнати удару, та на склі з’являються тріщини. Замінити скло дисплея можна у нашій мережі майстерень з гарантією 6 місяців.
 • Заміна дисплея iPad. Після міцного удару можуть виникнути, не тільки тріщини, а й проблеми з сенсором, кольорові смуги, темні плями, або може бути тільки зображення тільки на половину екрана. Такі наслідки можуть виникнути також через деформований корпус. Правильним рішенням буде у цьому випадку буде заміна дисплейного модуля, можемо запропонувати декілька варіантів нашим клієнтам: встановлення оригінального дисплейного модуля з гарантією 12 місяців або замінника високої якості з гарантією 1 місяць.
 • Заміна кнопок та ремонт камери. Під час удару можуть пошкодитись корпус в області кнопок, що призведе до неправильного функціонування гаджета. Також під час удару може пошкодитись камера, та потребуватиме ремонту камери Айпад.

Ремонт AirPods від Apple у Дніпрі.

Сучасна активна людина не уявляє свого життя без навушників. Такі віяння прийшли до нас з розвитком прогресу та технологічного розвитку. Навушники AirPods від Епл найкращий зразок того, Ви можете спілкуватись дивитись відео та слухати аудіо не заважаючи оточуючим з комфортом. Велика ємність акумуляторів, функції шумодавлення та режим прозорості суттєво покращують життя користувачів. Але іноді навіть таким як Еирподс потрібен ремонт.

Пропонуємо спектр послуг для ремонту AirPods.

 • Заміна акумулятора AirPods дуже поширена послуга, яка позбавить Вас швидкого розряджання Ваших навушників під час користування.
 • Чистка AirPods допомагає позбавитись сторонніх звуків, або коли Вас погано чути співрозмовнику під час розмови через навушники, та зробити чистішим звук динаміків. Часто сіточки та мікрофон забиваються пилом та брудом.
 • Якщо навушник не підлягає ремонту, то Ви зможете замінити навушник у комплекті новий, що працює.
 • Не рідко зарядний кейс починає втрачати заряд, на деяких моделях можливо замінити акумулятор у зарядному кейсі. Після заміни Ви зможете повноцінно користуватися Вашими навушниками в повному обсязі кількості заряджань навушників.

Де відремонтувати iPhone у Дніпрі?

Мережа майстерень Паяльня м.Дніпро, якісний ремонт Apple техніки, з використанням професійного обладнання досвідченими інженерами, що використовують сучасні методики для визначення причин несправності.

Поширені питання про ремонт Apple

☝ Скільки часу займає Ремонт Apple у Дніпрі?

За попереднього запису ремонт Apple складає від 1 до 4-х робочих годин. За загальної черги 1-3 робочі дні.

❓ Які запчастини встановлюєте?

🤍 Під час ремонту встановлюємо оригінальні запчастини з гарантією до 12 місяців.

✅ Яка гарантія на ремонт Епл у Дніпрі?

Гарантія після ремонту на встановлені запчастини та послуги до 12 місяців. Виключенням гарантійного обслуговування є наявність фізичних пошкоджень запчастин, потрапляння вологи або втручання у гаджет з метою проведення ремонту сторонніми сервісами.

🔬 Яка гарантія на ремонт Apple у Дніпрі?

Ми відновлюємо пило та вологозахист після ремонту Apple у Дніпрі за допомогою спеціальних матеріалів. Але не рекомендуємо занурюватись з гаджетом після ремонту під воду.

🚀 Яка вартість ремонт Apple у Дніпрі?

На сайті представлені актуальні ціни з ремонту Apple у Дніпрі.

НАША КОМАНДА

team
Станіслав
Майстер
BGA-пайки
team
Аліна
Консультант з підбору
гаджетів та аксесуарів
team
Сергій
Майстер
з ремонту гаджетів
team
Діана
Оператор
call-центру

Майстерні / Магазини

Дніпро

вул. Титова, 32а
ТРК “Аполло 2”
Перший поверх
Працюємо: 10:00 - 20:00


Тел.: +38 067 445 0588

 

вул. Шевченко, 36
Перший поверх
Вхід з красної лінії
Працюємо: 9:00 - 19:30


Тел.: +38 067 445 0588

НЕЗАБАРОМ ВІДКРИТТЯ

бул. Зоряний, 1м
Перший поверх
Вхід з красної лінії
Працюємо: 9:00 - 21:00


Тел.: +38 067 445 0588

Майстерні / Магазини

Дніпро

Працюємо:
10:00-20:00

вул. Шевченко, 36
Перший поверх
Вхід з красної лінії
Тел.: +38 067 445 0588

Працюємо:
9:00-19:30

НЕЗАБАРОМ ВІДКРИТТЯ

бул. Зоряний, 1м
Перший поверх
Вхід з красної лінії
Тел.: +38 067 445 0588

Працюємо:
9:00-21:00

Є питання? Зв'яжіться з нами!

Задайте будь-яке питання і ми відповімо найближчим часом.

*
*

Є питання? Зв'яжіться з нами!

Задайте будь-яке питання і ми відповімо найближчим часом.