Автотримач Baseus Hollow Magnetic Car Mount Vertical Type Black (PB2359Z-2)

В наличии
240
Стоимость и сроки доставки:
Днепр

Опис Автотримач Baseus Hollow Magnetic Car Mount Vertical Type Black

Міцна фіксація

Тримач оснащений 4 магнітами, які міцно фіксують ваш смартфон, що виключає можливість його падіння. Прикріпити та зняти телефон з автотримача можна однією рукою, тому його безпечно і зручно використовувати під час водіння.

Кріпиться тримач на скотч 3М, який забезпечує щільне прилягання до поверхні та надійне кріплення.

Магніти та фіксації тримача на 3М скотчі щільно закріплюють смартфон і зберігають його нерухомість в умовах екстреного гальмування, прискорення або поїздки по нерівних дорогах.

Регулювання на 360°

Регулюйте кут огляду так, як вам зручно завдяки обертовому шарніру і магнітного кріплення. Ви можете зафіксувати телефон як в горизонтальному положенні, так і вертикальному. Сам тримач дозволяє змінювати кут його нахилу: вліво, вправо, вперед, назад.

Надійна конструкція

Тримач виготовлений з авіаційного алюмінію, який зберігає стійкість навіть на нерівній дорозі. Міцність цього матеріалу допомагає збільшити термін експлуатації та зносостійкість утримувача в порівнянні з аналогами з пластику.

Місце кріплення для телефону покрито силіконовою поверхнею, яка дбайливо утримує його, зберігаючи від виникнення подряпин.

Відділення для кабелю

Щоб позбавити вас дискомфорту постійно поправляти кабелі від зарядки, від відеореєстратора та інші, автотримач оснащений кріпленням для проводів. Він фіксує кабель, допомагає вам не відволікатися на нього під час водіння.

Отзывы не найдены

Лидеры продаж
  • Планшеты
  • Хиты продаж
  • Недавно просмотренные
 
 
 
Почему нас выбирают?
ОРИГИНАЛЬНЫЕ ЗАПЧАСТИ И ТОВАРЫ

Мы используем только сертифицированные детали, от проверенных производителей.

ОПЫТНЫЕ МАСТЕРА

Наши мастера делают ремонт не только быстро, но и качественно.

БЫСТРАЯ РАБОТА И ДОСТАВКА

Мы ценим Ваше время, по этому стараемся делать ремонт быстро. Также у нас есть услуга курьера в обе стороны, для вашего удобства.

ГАРАНТИЯ ДО 12 МЕСЯЦЕВ

Наш сервис предоставляет гарантии на все услуги ремонта и товары.