Кабель Baseus Zinc Magnetic Safe Fast Charging Lightning 2.4A (1m) Black/gray (PB2743Z-3)

В наличии
300
Стоимость и сроки доставки:
Днепр

Міцний кабель довжиною 1м забезпечений магнітним накінечником. Це сучасна і зручна альтернатива класичним кабелям. Продукт Baseus стійкий до всіх видів бруду і пилу. Сильний магніт відразу підключає кабель до вилки. Немає необхідності точно цілитися, стабільне з'єднання - це просто і без проблем. Легко керувати навіть однією рукою. Він розрахований на тривале та інтенсивне використання.

Магнітні контакти дозволяють заряджати пристрій без необхідності постійно вставляти і виймати роз'єм, що може привести до поломки накінечника. Він міцний і запобігає випадковому відключенню. Однак, якщо ви мимоволі потягнете за кабель, наконечник від'єднається і телефон не впаде. Звичайно, ви також можете легко відключити його однією рукою, коли інша зайнята. Користуватися ним дуже просто, достатньо вибрати правильний накінечник і підвести кабель ближче до гнізда. Магніт автоматично зачепить встановлений адаптер. Мідні жили кабелю були потовщені, а плетена тканина, загорнута навколо кабелю, що забезпечує додатковий захист, гнучкість та міцність. Конструкція забезпечує менше стирання і ефективно підвищує міцність. Це дозволяє легко справлятися з повсякденним використанням. Найслабше місце, тобто з'єднання між кабелем та вилкою, було додатково подвоєна гнучким матеріалом TPE.

Нейлоновий опліт запобігає сплутуванню кабелю і захищає його від механічних ушкоджень. Також він непроникний для води і повітря. Пристрій розрахований на довговічність при тривалому і інтенсивному використанні. Вихідний струм може досягати 40 Вт, що дозволяє повністю зарядити телефон за короткий час за допомогою зарядного пристрою 10 У / 4 А. Він підходить для трьох типів вилок і сумісний з більшістю смартфонів.

Надзвичайно швидка передача даних зі швидкістю до 480 Мбіт / с дозволяє ефективно передавати фотографії, відео та інші файли з комп'ютера на телефон і навпаки. Після підключення телефону до комп'ютера передача даних і зарядка відбуваються одночасно. Однак вбудований світлодіод інформує про правильну роботу кабелю і полегшує його виявлення вночі, що дозволяє заощадити багато часу.

Отзывы не найдены

Лидеры продаж
  • Планшеты
  • Хиты продаж
  • Недавно просмотренные
 
 
 
Почему нас выбирают?
ОРИГИНАЛЬНЫЕ ЗАПЧАСТИ И ТОВАРЫ

Мы используем только сертифицированные детали, от проверенных производителей.

ОПЫТНЫЕ МАСТЕРА

Наши мастера делают ремонт не только быстро, но и качественно.

БЫСТРАЯ РАБОТА И ДОСТАВКА

Мы ценим Ваше время, по этому стараемся делать ремонт быстро. Также у нас есть услуга курьера в обе стороны, для вашего удобства.

ГАРАНТИЯ ДО 12 МЕСЯЦЕВ

Наш сервис предоставляет гарантии на все услуги ремонта и товары.