USB-Хаб Baseus Metal Gleam Series 6-in-1 (3xUSB3.0 + 4KHD + RJ45 + Type-C) Gray

В наличии
1 500
Стоимость и сроки доставки:
Днепр

Опис USB-Хаб Baseus Metal Gleam Series 6-in-1 (3xUSB3.0 + 4KHD + RJ45 + Type-C) Gray

Багатопортовий USB-хаб 6-in-1 Baseus Metal Gleam Multifunctional HUB - дозволяє під'єднати до порту USB Type-C до 6 різних пристроїв і розширити можливості вашого ноутбука, планшета або телефону. Приєднується до пристроїв з роз'ємом USB Type-C PD і додає порт USB Type-C PD, три роз'єми USB 3.0, вихід HDMI 4K та мережний інтерфейс RJ45 - порт Gigabit Ethernet: 1000 Мбіт/с/100 Мбіт/с/10 Мбіт/с . Підтримує підключення за технологією Plug&Play.

Три швидкісні порти USB 3.0 дозволяють додатково під'єднати до ноутбука U-диски, смартфони, зовнішні жорсткі диски та інші портативні пристрої для синхронізації файлів та заряджання акумулятора. Швидкість передачі до 5 Гбіт/с.

Додатковий порт USB Type-C PD крім передачі даних також може заряджати пристрої (100 Вт) з підтримкою системи Power Delivery, такі як нові iMac, MacBook, Cromebook, Galaxy Tab, Matebook, Mi Notebook, S8/S8+/Note8, Mate10 та інші моделі.

Багатожильний кабель із безкисневої міді має кілька рівнів захисту від зовнішніх електронних та механічних впливів. Конектори з алюмінієво-цинкового сплаву та золотим покриттям контактів підвищують термін служби кабелю та надійність з'єднання. Підходить для високошвидкісної передачі відео з роздільною здатністю 4К @ 30 Гц.

Отзывы не найдены

Лидеры продаж
  • Планшеты
  • Хиты продаж
  • Недавно просмотренные
 
 
 
Почему нас выбирают?
ОРИГИНАЛЬНЫЕ ЗАПЧАСТИ И ТОВАРЫ

Мы используем только сертифицированные детали, от проверенных производителей.

ОПЫТНЫЕ МАСТЕРА

Наши мастера делают ремонт не только быстро, но и качественно.

БЫСТРАЯ РАБОТА И ДОСТАВКА

Мы ценим Ваше время, по этому стараемся делать ремонт быстро. Также у нас есть услуга курьера в обе стороны, для вашего удобства.

ГАРАНТИЯ ДО 12 МЕСЯЦЕВ

Наш сервис предоставляет гарантии на все услуги ремонта и товары.