Зарядний пристрій Baseus Speed Mini PD Charger 20W 1 Type-C Black (PB2870-1)

В наличии
350
Стоимость и сроки доставки:
Днепр

Опис Зарядний пристрій Baseus Speed Mini PD Charger 20W 1 Type-C Black (PB2870-1)

Забезпечує неперевершену швидкість зарядки вашого iPhone, iPad або Galaxy. З цим адаптером преміум-класу Ви можете використовувати весь потенціал свого смартфона або планшета з опцією швидкої зарядки та зарядитися половину ємності батареї приблизно за пів години. В першу чергу блок живлення Baseus призначення для останніх моделей iPhone 12, які завдяки проведеній екологічній програмі Apple залишилася без зарядного пристрою в комплектації.

Завдяки використанню технології Super Si виробникові вдалося зменшити зарядний пристрій до розміру монети, при цьому гарантовано забезпечивши швидку і надійну роботу адаптера при високих температурах. Super Si являє собою новий тип полімеру на основі силікону, який має переваги з точки зору перетворення щільності, теплопровідності та ефективності. Термостійкий матеріал дозволяє внутрішнього тепла моментально розсіюватися з зовнішньої поверхні корпусу і підтримувати нормальну робочу температуру навіть у важких умовах експлуатації. Інтегрований інтелектуальний чіп гарантує захист від припинення харчування, а для безпечної зарядки пристроїв, що підключаються, з різними потребами в потужності передбачена автоматичне регулювання необхідного струму.

Отзывы не найдены

Лидеры продаж
  • Планшеты
  • Хиты продаж
  • Недавно просмотренные
 
 
 
Почему нас выбирают?
ОРИГИНАЛЬНЫЕ ЗАПЧАСТИ И ТОВАРЫ

Мы используем только сертифицированные детали, от проверенных производителей.

ОПЫТНЫЕ МАСТЕРА

Наши мастера делают ремонт не только быстро, но и качественно.

БЫСТРАЯ РАБОТА И ДОСТАВКА

Мы ценим Ваше время, по этому стараемся делать ремонт быстро. Также у нас есть услуга курьера в обе стороны, для вашего удобства.

ГАРАНТИЯ ДО 12 МЕСЯЦЕВ

Наш сервис предоставляет гарантии на все услуги ремонта и товары.